Художньо-публіцистичний альманах “Єгупець” № 22

Додано by

В 22-ому номері альманаху «Єгупець» рубрика «Поезія» представлена віршами Григорія Фальковича, Бориса Херсонського, Ілони Тайх та Олексія Зараховича. У розділі «Проза» опубліковані уривки з роману Інни Лєсової «Янтарная Комната», лібрето та зонги мюзикла «Мотеле» Гелія Аронова та оповідання Йосла Бернштейна (пер. з їдишу) та Амоса Оза (пер. з  івриту). У розділі «Критика та публіцистика» надруковані дослідження Йоханана Петровського-Штерна про єврейсько-українську ідентичність Грицька Кернеренка, Йоанни Лісек про поетку та феміністку Хану Левіну, Геннадія Ейстрайха про радянський їдиш 1920-х на матеріалі прози того часу.

В інтерв’ю Елжбети Фіцовської з Томашем Лецом розповідається про новітній пам’ятник повстанню в Варшавському ґетто. Фрагмент із знаменитої книги Ханни Арендт «Розповідь про банальність зла» в перекладі Антона Котенка також включено в розділ. У рубриці «Мемуари» – бесіда з Михайлом Брістігером, людиною, що пережила Шоа.  В рубриці «Епістолярія» представлено листування українських дисидентів та письменників із Львом Копелевим. Розділ «Мистецтво» включає: інтерв’ю з Пінхасом (Павлом) Фішелем, текст Поліни Поберезкиної про ахматівську колекцію Євдокії Ольшанської та есе Селіма Ялкута «Мудрость простоты» пам’яті знаного графіка Юлія Шейніса.

Художньо-публіцистичний альманах «Єгупець» №22. Редколегія: Г. Аронов, М. Петровський (редактори), В. Богуславська, Ю. Веретеннікова, Є. Захаров, Д. Клочко (відп. ред.), Г. Ліхтенштейн, А. Павлишин, В. Радуцький, П. Рихло, К. Сігов, Л. Фінберг (заст. гол. ред.) – К.: Дух і Літера, 2013. – 474 с.

Пропонуємо вашій увазі повний текст альманаху в електронному вигляді:

 

Презентації:

Інші номери альманаху: №26№25, №24№23,  №22№21, №20, №19, №18, №17, №16, №15, №14, №13, №12, №11, №10, №9, №8

Рецензії:

Comments are disabled