У Києві презентували посібники з єврейської історії та мистецтва України

5 лютого 2019 року відбулася презентація навчальних посібників для учнів ліцеїв «Сторінки єврейської історії України» та «Сторінки єврейського мистецтва України», підготовлених Центром юдаїки Києво-Могилянської академії у партнерстві із Центром єврейської освіти України. Видання стало можливим за підтримки Голландського єврейського гуманітарного фонду (JHF). Посібники схвалено для використання в закладах загальної середньої освіти Інститутом модернізації змісту освіти.

Презентацію відвідали студенти магістерської та міждисциплінарної сертифікатної програм з юдаїки НаУКМА, учасники Школи перекладачів, науковці та викладачі.

Посібники представили Леонід Фінберг, директор Центру юдаїки НаУКМА, Наталія Бакуліна, к.пед.наук, директор Центру єврейської освіти України, Тетяна Бородіна та Анна Уманська – наукові співробітниці Центру юдаїки.

Всі зацікавлені можуть придбати посібники у видавництві «Дух і літера».

Заклади освіти мають можливість отримати у подарунок по одному примірнику кожного з посібників для ознайомлення та надіслати листи-замовлення на придбання необхідної кількості.

Звертатися можна за електронною адресою: jecu@org.ua.

Розділ: Новини
Comments are disabled