Ян Пауль Гінріхс. Міф Одеси

Додано by

Одеса – назва не лише міста, а й міфу. Назва, яка викликає різні сподівання й уявлення, започатковані в літературі, кіномистецтві, театрі. Темою цієї книги є внесок російської літератури ХХ століття в побудову міфу про Одесу. Місто подарувало людям талановитих літераторів, які, в свою чергу, дарують світові Одесу. Унікальні образи міста постають із текстів І. Буніна, К. Паустовського, І. Бабеля, І. Ільфа і Є. Петрова, В. Катаєва та Ю. Олеші, які майстерно об’єднав та представив читачеві нідерландський письменник Ян Пауль Гінріхс.

Ян Пауль Гінріхс (1956 р.н.) – нідерландський славіст, працює в Лейденському університеті. Автор численних монографій про російську і болгарську літературу та про історію славістики англійською, німецькою і нідерландською мовами. Українською мовою вийшов переклад його книги Lemberg – Lwów – Львів: фатальне місто (Київ, 2010).

Гінріхс Ян Пауль. Міф Одеси. – К.: Дух і Літера, 2011. – 182 с.  ISBN 978-966-378-202-7

Резенції та статті:

Нагороди:

У 2011 році книга “Міф Одеси” Яна Пауля Гінріхса стала лауреатом Одеського муніципального літературного конкурсу ім. Костянтина Паустовського

gramota_Konkurs_Paustovskogo

Comments are disabled