Єврейська цивілізація. Оксфордський підручник з юдаїки

Додано by

Книга «Єврейська цивілізація: Оксфордський підручник з юдаїки» є перекладом The Oxford Handbook of Jewish Studies. Це – унікальне для української гуманітаристики видання, у якому представлено історію науки про єврейство від її зародження до сьогодення. Перед читачем відкривається весь обшир «єврейської цивілізації»: історія громад у різних регіонах (мусульманські країни, християнський Захід, Центрально-Східна Європа та ін.) та за різних часів (талмудичний період, Середньовіччя, модерна доба, новітні часи).

Підручник знайомить з історією єврейських мов, розмаїттям літератури, єврейським містицизмом, теологією, бібліїстикою. У виданні представлено статті з історії єврейського мистецтва, кіно та музики, соціології, демографії, ґендерних студій та інших дисциплін, які об’єднує юдаїка.Видання адресовано викладачам та студентам гуманітарних факультетів, а також усім, хто цікавиться єврейськими історією та культурою.

Єврейська цивілізація. Оксфордський підручник з юдаїки. Т.1 / За ред. Мартина Гудмена. В 2-х тт. Пер. с англ. – К.: Дух і літера; Днепропетровськ: Центр «Ткума», 2012. – 560 с. 

Єврейська цивілізація. Оксфордський підручник з юдаїки. Т.2 / За ред. Мартина Гудмена. В 2-х тт. Пер. с англ. – К.: Дух і Літера; Днепропетровськ: Центр «Ткума», 2012. – 560 с.

Рецензії та статті:

Нагороди:

  • Перше місце в номінації “Софія” (у серії “Зарубіжна гуманітаристика”) рейтингу Книжка року-2012

  • Відзнака Малого журі «Громадські діячі, органи влади» 19-го Форуму видавців у Львові

Презентації:

  • 21 лютого 2013 року презентація книги відбулась в книгарні “Є”. Представляли видання його редактори Маргарита Єгорченко та Леонід Фінберг, а також науковий рецензент двотомника Вадим Скуратівський.
  • 7 жовтня 2012 року Маргарита Єгорченко, редактор книги, і Вадим Скуратівський, науковий рецензент видання презентували книгу на II Міжнародному фестивалі “Книжковий Арсенал”. Зустріч відкрив міні-концерт гурту Pushkin! Klezmer band. 

 

Фрагмент 1 тому:

Фрагмент 2 тому:

Comments are disabled