Yehupets Art & Criticism Almanac 28

Contents:

Поза рубриками. Леонід Фінберг. Ми не помітили, як змінилися: Промова на церемонії вручення нагороди «Світло справедливості» за моральне, духовне та етичне лідерство.
Проза. Віорел Котик. Ярмулка. Сюзі; Йорам Канюк. Рік 1948.
Поезія. Станіслав Чернілевський. Переклади Осипа Мандельштама, Бориса Пастернака та Анни Ахматової; Марія Тілло (Абрамович). Вірші.
Критика та публіцистика. Галина Аккерман, Філіп де Лара. Україна, Європа і пам’ять про Голокост; Мирослав Шкандрій. Формування єврейської ідентичності в українській літературі, 1914–1929Оля Гнатюк. Світ(ло) в темряві: Історія порятунку родини Хіґерів та її інтерпретації (1945–2012); Іза Хруслінська. Була колись культура: Бесіда із Зофією Герц; Михайло Міцель. «Інтурист» у боротьбі проти «сіоністських емісарів»; Юлія Ємець-Доброносова. Золото доль: Мотиви і скарби прози Інни Лісової.
Наші публікації. Тегилим – псалмы царя Давида. Комментарий р. Шимона Рафаэля Гирша; Дебора Фогель. Вибрані есеї; Олександр Лізен. Крила зорі; Олександра Уралова. «Якби я не писав, я б не жив»; Авром Суцкевер. За брамами: Уривки із книги спогадів «Із Віленського гетто».
Мистецтво. Анна Уманська. Віктор Гукайло: Метаморфози творчості
In memoriam. Пам’яті Жанни Ковби; Пам’яті Наталі Риндюк; Пам’яті Богдана Жолдака.

Leonid Finberg, ed.
Єгупець: Художньо-публіцистичний альманах = Yehupets: An Artistic and Publicistic Almanakh. – No. 27. – Kyiv: Dukh i Litera, 2019. – 512 p.

Full text of the issue:

Presentation of the issue on Ukrlife TV:

Comments are disabled