Белла Шаєр. Дитячий мат. Дві новели та оповідання

Додано by

Дебютна книжка ізраїльської письменниці родом із Чернівців Белли Шаєр складається із двох новел і оповідання. Перша новела присвячена життю чернівецького двору у 60-ті роки. Герої новели – діти, та цей тонкий психологічний, повний точних спостережень і пронизливих деталей твір не є дитячим. Друга новела охоплює 20 років із життя тель-авівців Ґаліт і Ґордона і торкається тем любові, сімейних зв’язків і нездійсненних мрій. Дія лаконічного і драматичного оповідання «Задвох», присвяченого темам самотності, еміграції та сімейних стосунків, також відбувається в Ізраїлі.

Книжка «Дитячий мат» потрапила до «короткого списку» престижної ізраїльської премії «Сапір» та нагороджена премією міста Рамат Ган. Це її перший повний переклад, що виходить друком.

Белла Шаєр                                                                                                          Дитячий мат: Дві новели та оповідання / пер. з івриту Ані Хромової. – Київ: Дух і Літера, 2021. – 232 с.

ISBN 978-966-378-821-0

Переклад підтриманий Фондом центрально- та східноєвропейських книжкових проєктів (Амстердам).

Видання стало можливим за підтримки Інституту перекладу івритської літератури (Ізраїль) та Посольства Ізраїлю в Україні. 

Comments are disabled