Кеті Карут. Почути травму: Розмови з провідними спеціалістами з теорії та лікування катастрофічних досвідів

Книга на сайті
видавництва

У книжці Кеті Карут представлені інтерв’ю з діячами різних професійних галузей, які мали теоретичний або практичний досвід роботи із травмою у ХХ і ХХI століттях. Автор стирає межі предмета і професії, та запрошує до розмови літературних теоретиків і критиків, психоаналітиків, психіатрів, психологів, політичних активістів, громадських діячів, кінематографістів, керівників інститутів, дослідників. Серед співрозмовників Кеті Карут немає випадкових осіб. Кожен з них свого часу вплинув на формування світогляду авторки. Своєю діяльністю вони засвідчують колективну та культурну значимість травми.

Книжка містить розмови з новаторами: з теорії травми (Частина І), з клінічних, активних чи свідченнєвих втручаннях в травму (Частина II), або зі створення чи модифікації установ, що надають терапевтичну, художню чи правову допомогу – реакцію на травматичні події (Частина III).

Рецензія на книгу від Юлії Ємець-Доброносової
Кеті Карут
Почути травму: Розмови з провідними спеціалістами з теорії та лікування катастрофічних досвідів / пер. з англ. Катерини Диси. – К.: Дух і Літера, 2017. – 496 с.

ISBN 978-966-378-579-0

Comments are disabled