“Дух і Літера” відзначили за визначний внесок у видання біографістики

Додано by

4 червня 2019 року Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського підбив підсумки Всеукраїнського бібліотечного “Біографічного рейтингу – 2018”.

Лауреатом рейтингу в номінації “Життєпис” став Володимир Панченко за монографію “Повість про Миколу Зерова“, що вийшла в серії “Постаті культури” видавництва “Дух і Літера”.

До Топ-10 рейтингу в номінації “Колективний портрет” увійшли також інші книжки цієї серії:

  • “Між навігаційними щоглами: Профілі українських мистецтвознавців (архітектура і візуальне мистецтво)” Андрія Пучкова та
  • “Дерево життя літературного роду: Іван Федорович, Володислав Федорович, Дарія Віконська” Ігоря Набитовича.

До Топ-10 у номінації “Життєпис” включено книгу покійного Богдана ЖолдакаПід зіркою Лукаша“, що також належить до серії “Постаті культури”, а в номінації “Джерела біографії” – антологію текстів “Дисиденти” з серії “Бібліотека спротиву, бібліотека надії” (упорядники: Олексій Сінченко, Дмитро Стус та Леонід Фінберг).

Окрім того, видавництво “Дух і Літера” єдине з усіх видавництв, чиї книжки представлено в рейтингу, удостоєне спеціальної відзнаки “за визначний внесок у видання біографічної літератури”.

Щиро вітаємо усіх авторів, редакторів, упорядників книжок, відзначених у рейтингу, а разом із ними і наших дорогих читачів, зі спільною перемогою!

Розділ: Новини
Comments are disabled